Rzut karny i stracone punkty w ostatniej minucie meczu ..

Odra po zaciętym meczu przegrywa ostatecznie w Chojnowie 1:0 po bramce Piotra Jędrusiaka w 90 minucie z rzutu karnego .

Po kompromitującej porażce w Przemkowie Chojnowianka chciała zmazać plamę i w meczu z Chobienią pokazać się z jak najlepszej strony , zaś Odra Chobienia po dobrym meczu i wygranej na inaugurację z Konfeksem Legnica była zmotywowana do wywalczenia kolejnych punktów i oddaleniu się od strefy spadkowej . Na mecz z Chojnowianką od początku wyszliśmy bardzo ofensywnym ustawieniem 1-4-3-3 . Pierwsza połowa spotkania nie należała do najciekawszych.. , dużo było walki i przepychanek ,obie drużyny nie stworzyły sobie żadnych 100% sytuacji do strzelenia bramki , gra toczyła się głównie w środku boiska ani jedni ani drudzy nie potrafili skutecznie dojść z piłką do pola karnego drużyny przeciwnej ,zazwyczaj ataki obu ekip kończyły się tuż przed 16tką i pierwsza połowa bez większych emocji zakończyła się wynikiem 0:0 .

Druga część meczu przez pierwsze 15minut przypominała pierwszą połowę ,dużo walki i mała ilość dokładnych podań obu ekip . Po jednej z kontr bramkę zdobywają gracze Chobieni ,lecz arbiter główny tego spotkania odgwizdał spalonego . Do końca meczu obie ekipy próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ,było kilka groźnych strzałów z których mogło coś wpaść do siatki ,ale nadal był remis . Gdy wszyscy już myśleli ,że mecz zakończy się podziałem punktów w 89 minucie sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym Chobieni i wskazał na wapno . Rzut karny pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy i punkty zostały w Chojnowie .

Swoją grą w dzisiejszym spotkaniu nie zachwycili ani jedni ani drudzy . Trzeba nadmienić iż obsada sędziowska również się nie popisała ,wiele błędnych decyzji - słabe sędziowanie dziś .

Dla Odry był to 11 mecz wyjazdowy bez zwycięstwa , ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Odra Chobienia odniosła 17maja ubiegłego roku (17.05.13r.) wygrywając ze Zrywem Kotla 0:1 (M. Korolewicz 87min.) . Następny mecz Odra zagra u siebie z Iskrą Kochlice która w tej kolejce rozgromiła Arkon Przemków 5:0 .

Chojnowianka Chojnów 1:0 Odra Chobienia