Czy czarna seria meczów na wyjeździe zostanie dziś przerwana ?!

Już dziś piłkarze Odry Chobieni pojadą na mecz do Chocianowa by zmierzyć się z miejscową Stalą i przełamać w końcu serię meczów bez zwycięstwa na wyjeździe trwającą już od 12spotkań ligowych... .

W dzisiejszym spotkaniu z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagra nasz podstawowy gracz pierwszej jedenastki Tomasz Dobek. Cały sztab jak i gracze chobieni wierzą w zwycięstwo w dzisiejszym meczu i zapowiadają jak zawsze walkę do ostatniej minuty i inny rezultat niż zwycięstwo ze Stalą Chocianów będzie traktowany jako porażka . W poprzedniej kolejce Odra zremisowała z vice-liderem z Kochlic 0:0 ,zaś Stal przegrała wysoko bo aż 5:1 z Arkonem Przemków . Czy dziś zawodnicy chobieni zrewanżują się za porażkę z poprzedniej rundy ? zobaczymy .

Mecz pomiędzy Stalą Chocianów a Odrą Chobienia  w Chocianowie rozpocznie się o godzinie 16:00 Zapraszamy! .

Chocianów : godz. 16:00 (05.04.2014r.)