Odra w półfinale Pucharu Polski ! . Sobota ligowy w Złotoryji .

Odra Chobienia w 1/4 Pucharu Polski na szczeblu okręgowym pokonała drużynę Zrywu Kotli 2:1 i awansowała do półfinału w którym zmierzy się z Miedzią II Legnica .

Odra od początku meczu z kotlą przeważała i jako pierwsza zdobyła bramkę . Goście ograniczali się do sporadycznych kontr ,lecz zdołali wyrównać i Odra musiała się męczyć o pozytywny wynik aż do 90 minuty kiedy to bramkę na wagę awansu strzelił Grzesiek Wiatrowski .

bramki dla Odry Chobienia :

Seweryn Kędzierski 1:0

1:1 zawodnik Kotli.

Grzegorz Wiatrowski 2:1 .(90min).

W Sobotę 26 kwietnia Odra Chobienia uda się na wyjazd do Złotoryji , gdzie stoczy bój o "6 punktów " gdyż obie ekipy dzieli minimalna różnica punktowa . Wyjazd na mecz o godzinie 15:00 zbiórka na lidlu .

Mecz pomiędzy Górnikiem Złotoryja a Odrą Chobienia rozpocznie się o godz 17:00 w Złotoryji .