Czy Odra "dobije" dziś Mewe Kunice i wywalczy kolejne cenne punkty ? Dziś do Kunic po 3 punkty .

Po czwartkowej wygranej ze Zrywem Kotlą 3:0 Odra Chobienia jedzie do Kunic po kolejne punkty , które dadzą jej wydostanie się ze strefy zagrożonej spadkiem , gdyż Grębocice jak i Ścinawa , które są w tabeli przed Odrą wczoraj swoje mecze przegrały odpowiednio  4:2 i 4:1 i w razie naszej wygranej przesuniemy się na bezpieczną 11 pozycję w tabeli (obecnie 13) .

Dzisiejsza potyczka z Kunicami będzie kolejnym meczem o tzw. "6punktów"  zespół , który w tym spotkaniu zwycięży znacznie polepszy swoją sytuację w tabeli , dla kuniczan przegrana będzie oznaczała już stratę ciężką do odrobienia by w przyszłym sezonie nie rywalizować w A - Klasie .

W dzisiejszym meczu co prawda z różnych powodów zabraknie kilku podstawowych graczy naszej kadry , aczkolwiek  jedziemy tam z nastawieniem tylko jednym - ZWYCIĘSTWO i nic innego w tym meczu nas nie zadowoli .

1. Po 22 rozegranych kolejkach Mewa Kunice zajmuje ostatnie miejsce w tabeli(16) gromadząc 17pkt z bilansem bramek 31-60 .
  2. Odra zaś po 22 kolejkach zajmuje 13 pozycję w tabeli i zgromadziła do tej pory 26 pkt. z bilansem 24-50 .
  • Statystyki rundy wiosennej Kunic i Chobieni :

Mewa Kunice w rundzie wiosennej zdobyła 6 punktów odnosząc 2 zwycięstwa (1 u siebie 1 na wyjeździe) i 5 przegranych strzelając przy tym 12 bramek a tracąc  aż (uwaga) 26 ! (w 7meczach) . Mewa ostatnie zwycięstwo odniosła 30 marca .

Odra Chobienia w rundzie rewanżowej zgromadziła jak dotąd 10 punktów odnosząc 3 zwycięstwa ( 2 u siebie i 1 na wyjeździe) 1 remis i 3 przegrane z bilansem bramek 9 strzelonych a 10 ciu straconych . Odra ostatnie zwycięstwo odniosła  3dni temu (1 maja) ze zrywem kotla 3:0 .

Ciekawostka : w poprzednich dwóch meczach ligowych Odra Chobienia strzelała bramki już w 1 minucie spotkania , czy będzie to 3 mecz z rzędu w którym tak szybko obejmiemy prowadzenie ? - zobaczymy .

Mecz rozegrany zostanie(04.05.14r.) o godzinie 17:00 w Kunicach .