Do Chojnowa po zwycięstwo !

Już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Słowakiewicza staną przed szansą na zdobycie kolejnych punktów w rundzie wiosennej. Zespół z Chobieni uda się do Chojnowa na mecz z miejscową Chojnowianką ,która rundę jesienną zakończyła na 1miejscu w tabeli. W Chojnowie z pewnością o punkty łatwo nie będzie ,choć ku zaskoczeniu wielu kibiców w pierwszej kolejce rundy wiosennej chojnowianka doznała dotkliwej porażki 0:6 z Arkonem Przemków. W poprzednim meczu Odry z Chojnowianką padł wynik 2:1 dla lidera obecnych rozgrywek , w tym meczu również faworytem jest chojnowianka ,lecz i tym razem mecz będzie z pewnością zacięty .

Mecz pomiędzy Chojnowianką Chojnów a Odrą Chobienia rozpocznie się w sobotę  22.03.2014r. o godz 15:00 .