Wygrana na inaugurację rundy wiosennej !

Wygrana  na inaugurację rundy wiosennej !

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze Odry Chobienia . W sobotę, podopieczni Andrzeja Słowakiewicza pokonali faworytów tego spotkania drużynę Konfeks-u Legnica 3:1 .

Mało kto przypuszczał ,że faworyzowany przed tym meczem konfeks  wyjedzie z chobieni bez punktów ,jednak gospodarze tego spotkania ani myśleli oddać punkty za darmo . Odra od początku zaczęła twardo i agresywnie co przyniosło efekt już w 9-tej minucie spotkania gdy po strzale Grzegorza Wiatrowskiego do odbitej przez bramkarza piłki dopadł Wiktor Skowron i z najbliższej odległości podcinką nad bramkarzem umieścił piłkę w bramce gości . Konfeks nie zdążył się dobrze otrząsnąć po utracie gola a chwilę później przegrywał już 2:0 , w 18 minucie po dobrym rozegraniu piłki przez graczy chobieni z dośrodkowania Krzysztofa Szpyrki skorzystał Grzegorz Hornicki ,który niczym profesor zachował się w polu karnym świetnie opanowując piłkę i strzelając w dalszy róg bramki podwyższył prowadzenie gospodarzy .W międzyczasie doszło do kontuzji jednego z graczy chobieni , w polu karnym gospodarzy kontuzji doznał Patryk Sypień po zderzeniu się głową z graczem drużyny przeciwnej musiał opuścić boisko .  Do końca pierwszej połowy mecz był wyrównany z lekką przewagą legniczan lecz na posterunku świetnie tego dnia spisywał się nasz bramkarz Jarek Zaremba broniąc kilka groźnych strzałów drużyny przyjezdnej .

Po zmianie stron konfeks ruszył do odrabiania strat atakując co rusz bramkę gospodarzy ,lecz nie przynosiło to oczekiwanych efektów w postaci strzelonego gola . w 53 miucie Odra przeprowadziła szybką kontrę która zakończyła się zdobyciem bramki przez Michała Korolewicza i chobienia prowadziła już w tym meczu 3:0 ! . Konfeks po stracie kolejnej bramki próbował odrobić straty ale stać ich było tylko na honorowe trafienie w 83 minucie przez Patryka Haloche .

Mecz był wyrównany ,lecz to Odra dziś wykorzystała więcej sytuacji podbramkowych i wygrała zasłużenie wynikiem 3:1 .

Odra Chobienia 3:1 Konfeks Legnica

• 9" Wiktor Skowron                       83" Patryk Halocha
  • 18" Grzegorz Hornicki
  • 53" Michał Korolewicz

Kolejny mecz Odra Chobienia rozegra w sobote 22marca o godzinie 15:00 w Chojnowie z miejscową Chojnowianką .