Rozpoczęcie inauguracji sezonu na remis , stracone punkty w doliczonym czasie gry !

Odra na własnym obiekcie w 1 kolejce nowego sezonu niestety traci punkty w ostatnich minutach meczu , z rzutu karnego goście strzelają na 3:3 .

Obaj spadkowicze z klasy Okręgowej spotkali się już w pierwszym meczu nowego sezonu . W poprzednim meczu w Chobieni( jeszcze w okręgówce ) Odra wygrała 2:0 nie dając Kotli dojść do głosu w owym meczu .

Jednakże ten mecz zaczęliśmy katastrofalnie .. już w 5 minucie spotkania Marcin Śliwa fauluje zawodnika gości i sędzia wskazuje na "wapno" , zawodnik Zrywu pewnie uderza i mamy 0:1 .. .

Ku zaskoczeniu graczy Odry , Kotla prezentowała się całkiem przyzwoicie i to ona prowadziła grę w pierwszej połowie meczu atakując raz po raz na bramkę Dondy .

W 25minucie bramkę wyrównującą strzela Jakub Sypień po błędzie bramkarza i obrońcy gości .

W drugiej odsłonie spotkania również pierwsze minuty i mamy bramkę dla Kotli , błąd naszego obrońcy w przyjęciu piłki i zawodnik gości wychodzi sam na sam nie dając szans bramkarzowi daje prowadzenie 2:1 (51min) . W kolejnych minutach trener Słowakiewicz przeprowadza kilka zmian na boisku w 55 minucie melduje się Wiktor Skowron zmieniając Macieja Bagińskiego  , a kilka minut później Eryk Adamek zmienia Jakuba Sypienia ( który przed zejściem z placu gry zdążył jeszcze dołożyć jedną bramkę w tym meczu ) .

W 60 minucie piłkę w polu karnym otrzymuje Jakub Sypień i mamy 2:2 , Chobienia w drugiej połowie z minuty na minute dochodziła do sytuacji bramkowych i po bramce wyrównującej stara się o to , aby 3 punkty zostały u siebie .

W 80 minucie lewą stroną pięknie przedarł się Eryk Adamek , przerzucił piłkę na drugą stronę boiska , tam świetnie z pierwszej piłki w pole karne zgrał Wiktor Skowron , piłka minęła kilku zawodników wędrując do Piotra Stańko , który "na raty " pokonuje bramkarza Kotli i mamy prowadzenie w tym meczu 3:2 ! .

Gdy wydawało się , że Odra dowiezie ten wynik do końca , niestety nadeszła feralna 90 minuta gry , a w zasadzie 90 + 1 i akcja gości z prawej strony dośrodkowanie jednego z graczy Zrywu , piłka nabija na łokieć jednego z naszych obrońców i mamy kolejny w tym meczu rzut karny...  i goście z 11 metra doprowadzają do remisu 3:3 .

Z przebiegu całego spotkania wynik moim zdaniem sprawiedliwy i nie krzywdzący żadnej ze stron .

Następny mecz Odra zagra na wyjeździe z Dragonem Jaczów 24 sierpnia o godzinie 14:00 .