Odra Chobienia 1:0 Pogoń Góra - zadecydowała determinacja i koncentracja .

Odra Chobienia 1:0 Pogoń Góra  -  zadecydowała determinacja i koncentracja .

Odra Chobienia 1:0 Pogoń Góra

Bramki : 75min. Wiktor Skowron

Odra od początku próbowała narzucić swoje warunki gry przyjezdnym i początkowo dobrze to wychodziło .

W pierwszej odsłonie meczu kilka znakomitych okazji nie wykorzystali między innymi Wiatrowski i Sobczak , goście zaś odpowiedzieli strzałem z dystansu w poprzeczkę bramki bramkarza odry . W pierwszych 45 minutach gry jedna jak i druga drużyna grała podobnie na boisku dużo walki , nikt nogi nie odpuszczał .

Druga połowa to wyrównana gra obu drużyn w dalszym ciągu jedna jak i druga ekipa nie potrafiła znaleźć drogi do bramki .. aż do 75 minuty spotkania , kiedy to bramkę dla Odry strzela Wiktor Skowron ( wprowadzony 5 minut wcześniej na boisko ) .

Adam Baranowski rozprowadził akcję na lewą stronę , z piłką w pole karne wbiegł W. Skowron i oddał strzał z 15 metra , piłka po rykoszecie od jednego z obrońców Pogoni Góra lobuje bramkarza i mamy 1:0 dla Chobieni .

Jak się później okazało była to jedyna bramka w meczu i punkty zostały w Chobieni . Do końca spotkania Pogoń starała się odrobić stratę , lecz dobrze dysponowana w tym meczu obrona Odry nie dała sobie wbić bramki i udało jej się dowieźć wynik do ostatniego gwizdka sędziego .

Mecz mógł się podobać , jedna jak i druga drużyna zostawiła wiele zdrowia na boisku - mecz był wyrównany .

Wynik bardzo cieszy , lecz po kilku wpadkach we wcześniejszych meczach  , gdzie bramki na 3:3 traciliśmy w doliczonym czasie gry mamy do odrobienia jeszcze kilka punktów do lidera z Radwanic .

Na Następny mecz Odra Chobienia jedzie do Kwielic , która ostatni swój mecz przegrała wysoko 8:1 . Niedziela 05.10.14 godz  . 14:00