Jutro HIT Kolejki w Buczynie ! Zadzior Buczyna vs Odra Chobienia

Już jutro ( Niedziela 19.10.14r. ) Odra Chobienia w hicie kolejki zagra w Buczynie z miejscowym Zadziorem .

Oba zespoły plasują się w czołówce ligowej tabeli . Po 9 kolejkach Zadzior ma 25 punktów (8-1-0 ) Odra zaś uzbierała 18 oczek z bilansem ( 5-3-1 ) . Niedzielny mecz odpowie na pytanie "Czy odra rozkręciła się już na dobre ?? czy jednak rundę jesienną może uznać za nie udaną - wszystko zależy od najbliższych dwóch meczy .

Po dobrych ostatnich meczach Odra jedzie do Buczyny by ograć jeszcze nie pokonaną w tym sezonie Zadzior Buczynę i dopisać sobie kolejne 3 punkty do ligowej tabeli . Będzie dobre widowisko ! .

Mecz w Buczynie rozpocznie się o godzinie 15:00 w Niedziele (19.10.14r)  . Zapraszamy !