Dziś " Wojna " w Chobieni , Mecz o Wszystko !

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Odrą Chobienia a Odrą Ścinawa będzie bardzo emocjonującym widowiskiem , w którym na pewno nie zabraknie ostrej walki na boisku , wielu akcji oraz dramaturgii .

Jest to ostatnia szansa Chobieni by nie spaść z ligi .. każdy inny wynik niż zwycięstwo graczy Chobieni spowoduje , że ostatni mecz z legnickim polem będzie już tylko o tzw " pietruszkę " .

Po ostatnich meczach bez zwycięstwa , Chobienia musi w końcu wygrać , by myśleć realnie jeszcze o utrzymaniu w Legnickiej Klasie Okręgowej .

Ścinawa , która dziś przyjedzie do Chobieni również musi wygrać , aby mieć już utrzymanie w lidze , lecz na pewno nie będą mieli łatwego zadania i by dziś ugrać jakieś punkty będą musieli wydrzeć je zostawiając sporo zdrowia na boisku , Chobienia zapowiedziała walkę do upadłego o zwycięstwo w tym meczu .

Gospodarze do tego pojedynku przystąpią bez kilku podstawowych graczy między innymi bez : Michała Korolewicza ( kontuzja do końca sezonu) oraz bez Mateusza Nowakowskiego .

W sparingu przed rundą wiosenną obie ekipy miały ze sobą remis 2:2 , jak będzie teraz ? .. Przekonamy się już za kilka godzin  .

• Mecz pomiędzy Odrą Chobienia a Odrą Ścinawa rozpocznie się o godzinie 17:00 w Chobieni(08.06.14)  .